Odnaleziony – Harlan Coben

Posted on
Książka_Odnaleziony_Harlan
Odnaleziony - Harlan Coben

Wypadek samochodowy. Śmierć ojca. Pytania, które pozostają bez odpowiedzi.

Mickey obiecuje sobie, że pozna prawdę na temat ojca i wydarzeń, które miały miejsce 8 miesięcy temu. Od wypadku minęło sporo czasu, ale nadal wiele spraw pozostaje nierozwiązanych, a chłopiec wierzy, że tragiczny wypadek nie był przypadkowy. Bierze sprawy w swoje ręce i rozpoczyna prywatne śledztwo. Zarządza ekshumację zwłok, która utwierdza go w przekonaniu, że wcale się nie mylił.

Wkrótce okazuje się, że są jeszcze inne sprawy do rozwiązania. W szkolnej drużynie koszykówki ma miejsce afera dopingowa. Micky postanawia pomóc zamieszanemu w to chłopakowi, chociaż nigdy nie miał z nim dobrych relacji, a wręcz przeciwnie, był przez niego poniżany i upokarzany. Tymczasem, jakby tego było mało, przyjaciółka Micky’ego, Emma, prosi go o pomoc, ponieważ okazało się, że jej chłopak zaginął. Być może, nawet nigdy nie istniał.

Odnaleziony – czy uda się rozwiązać zagadki?

Trzy zupełnie różne sprawy. Czy uda się je rozwiązać? Czy chłopiec odkryje tajemnice dotyczącą jego ojca, afery dopingowej i zaginionego chłopaka Emmy? Komu może zaufać, kto jest jego przyjacielem a kto wrogiem? Jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi. Czytając, zagłębiamy się w gąszcz niewyjaśnionych spraw, poznajemy kolejnych bohaterów, patrzymy na nich oczami głównego bohatera. Nie wiemy, co może się wydarzyć za chwilę.

Książka jest utrzymana w mrocznym tonie, pełnym tajemnic. Wyprawy do ruin domu, ukryte przejścia i historia tajemniczej kobiety, to jedne z wielu fragmentów książki, które działają na wyobraźnię i wprowadzają w niesamowity klimat. Propozycje do czytania tego autora gwarantują nam zarwane noce – od książki Odnaleziony nie sposób się oderwać.

Harlan Coben Odnalezionywydawnictwo Albatros

Przeczytaj również:

  1. CHŁOPIEC Z LASU – HARLAN COBEN
  2. W GŁĘBI LASU – HARLAN COBEN
  3. O KROK ZA DALEKO – HARLAN COBEN
  • Udostępnij