Jak szybko nauczyć się niemieckiego? Deutsch aktuell

Posted on
Deutsch aktuell

 

     Dzisiaj opowiem Wam trochę o kolejnym numerze „Deutsch aktuell”, który trafił ostatnio w moje ręce. Do sięgnięcia po magazyn zachęcił mnie spis treści, zamieszczony na pierwszej stronie. W „Deutsch aktuell” każdy może znaleźć artykuł, który go zainteresuje, to magazyn wielotematyczny, poruszana jest w nim m.in. tematyka sportu, kultury lub polityki. Można poczytać także o gwiazdach filmowych i podróżach.

 

Deutsch aktuell

 

     Tak jak w poprzednich magazynach, pod każdym artykułem zamieszczono słówka do nauki, ułatwiające zrozumienie czytanego tekstu. „Deutsch aktuell” jest dobrym sposobem na naukę, ponieważ łączy ją z poznawaniem innych kultur, zdobywaniem informacji i czytaniem na temat ciekawostek. Dzięki temu magazynowi uczymy się i od razu wykorzystujemy wiedzę w praktyce, próbując zrozumieć tekst. Dzięki temu sposobowi, który zmusza do myślenia, nie tylko słówka, ale całe zwroty zostają nam w pamięci.

 

Deutsch aktuell

 

     Poniżej zamieściłam ilustrację reklamową z magazynu. Znajduje się na niej książka „144 najczęściej używane niemieckie czasowniki”. Stwierdziłam, że może mi ona pomóc w nauce i postanowiłam ją sobie kupić. Rzeczywiście jest bardzo przydatna, zawiera nie tylko same czasowniki, ale także liczne przykłady ich wykorzystania w zdaniach.

 

Deutsch aktuell

 

     Poniżej przedstawiam Wam kolorową ilustrację, jedną z wielu, które znajdują się w „Deutsch aktuell”. Dzięki takim urozmaiceniom, czyta się przyjemnie. Podkreślone w tekście słówka ułatwiają naukę i zapamiętywanie.

 

Deutsch aktuell

 

http://www.colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html