Magazyn HR – Business English – wydanie specjalne!

Posted on
magazyn z branży HR
magazyn z branży HR
Magazyn HR - Business English - wydanie specjalne!

Jeśli poszukujesz informacji z zakresu HR, chcesz poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności z tego obszaru, sięgaj po magazyny branżowe!

Materiały dotyczące HR są na wyciągnięcie ręki! W internecie jest mnóstwo e-booków i blogów tematycznych, mamy mnóstwo książek, które można przeczytać. To branża, która wymaga ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Język angielski biznesowy

Poszerzaj wiedzę z zakresu HR i ucz się języka angielskiego!

Jednym ze sposobów na uzupełnienie wiedzy, rozwój a dodatkowo… naukę języka angielskiego i poznawanie branżowych słówek, jest HR – Business English – wydanie specjalne! To magazyn skierowany przede wszystkim do osób zainteresowanych obszarem Human Resources, ale oczywiście z powodzeniem mogą z niego korzystać inne osoby, potrzebujące znajomości języka angielskiego biznesowego.

Profil HR managera

Język angielski biznesowy i najnowsze nowinki z branży HR

W magazynie przedstawione są najnowsze informacje z branży HR, a język angielski biznesowy jest na najwyższym poziomie. Plusem jest to, że każdy artykuł jest wyposażony w słowniczek, który znajduje się pod tekstem. Dzięki temu, jeśli nie znasz znaczenia poszczególnych słów/zwrotów, wystarczy do niego zerknąć, co bardzo ułatwia naukę i utrwala znajomość języka.

Książki HR

Znajomość języka angielskiego w biznesie

Język angielski biznesowy jest podstawą w wielu większych firmach. Brak jego znajomości często zamyka nam drogę do lepszej pracy lub awansu. W branży HR jest równie potrzebny! W końcu niejednokrotnie rekruter musi sprawdzić znajomość języka angielskiego u kandydata, porozumiewać się z osobami z zagranicy lub odbywać wyjazdy służbowe, szczególnie, jeśli pracuje w firmie międzynarodowej.

Magazyn HR - Business English - wydanie specjalne!

Magazyn HR – przegląd

Co zawiera magazyn HR – Business English? Sekrety head hunterów, informacje na temat strategii rekrutacyjnych, nowinki na temat benefitów (dowiesz się jakie są najbardziej popularne i w jaki sposób można dodatkowo nagradzać pracowników) oraz poznasz profil idealnego HR managera. Dodatkowo, do Twojej dyspozycji będą nagrania pomocne w nauce, dostępne w formacie MP3, listy słówek oraz zadania do rozwiązania, które utrwalają wiedzę. Pobierz bezpłatne materiały do nauki języka angielskiego i zacznij naukę już dziś!

Sprawdź również: Magazyn do nauki języka niemieckiego!

  • Udostępnij