English Matters – nowy numer!

Posted on

English Matters nowy numer

Artykuły, lista słówek, MP3

English Matters, nowy numer na lipiec/sierpień jest już w sprzedaży! Także tym razem, oprócz artykułów zamieszczanych na strnie dwumiesięcznika, mamy do dyspozycji listę słówek do pobrania oraz artykuły MP3 do odsłuchania.

English Matters nowy numer

W tym numerze

Jakie tematy artykuly możemy znaleźć w numerze 65/2017? Przykładowo: Ivanka Trump – the Shadow Princess of Politics, My Summer Bleisure, British Food – Not so Bland Anymore, The Boston Tea Party, What’s Your Number, The Great Wall of Mexico. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

English Matters nowy numer

British Food – Not do Bland Anymore!

Michael Gaylord w swoim artykule pokazuje nam, że kuchnia wcale nie musi być nudna! Pudding śliwkowy, słodkie bułeczki – to jedne z wielu jego propozycji, które moją uroznaicić nasz codzienny jadłospis. Autor w swoim artykule przedstawia przykładowe, Brytyjskie dania, pisze o sposobie ich przygotowania oraz historii ich powstania.

English Matters nowy numer

Summer Party Destinations

Dlaczego Ibiza jest nazywa Królestwem imprez? Co wyróżnia ją spośród innych miejsc na ziemi? W Summer Party Destiations znajdziecie odpowiedzi na te pytania. Jeśli marzą Ci się wakacje na wyspie o niepowtarzalnym klimacie, zachody słońca, imprezy i chcesz się cieszyć gorącą, słoneczną pogodą – to miejsce dla Ciebie!

 

English Matters nowy numer

What’s Your Number?

Artykuł, który naprawdę warto przeczytać to What’s Your Number. To przypomnienie na temat liczbnikow i określania ilości z możliwością pobrania materiałów MP3 do odsłuchania.

English Matters nowy numer

Kody rabatowe dla czytelników English Matters

Dla czytelników English Matters przygotowane są specjalne kody rabatowe, upoważniające do skorzystania z 25% zniżki na książki do nauki angielskiego.

 http://www.kiosk.colorfulmedia.pl/