Driven – K.Brombery

Posted on
http://czytamysobie.pl/2015/07/12/driven-k-brombery/
Driven

 

     Pewna siebie i niezależna kobieta spotyka na swojej drodze przystojnego mężczyznę, który wprowadza do jej życia sporo zamieszania. Ona chce nad wszystkim panować, jest zorganizowania, ułożona. On sprawia, że ta kobieta traci kontrolę nad wszystkim. Czy ten mężczyzna potrafi dać Rylee to, czego najbardziej potrzebuje, czyli stabilizację i poczucie bezpieczeństwa?

     Rylee ma sobą złe wspomnienia z przeszłości, które ciągle do niej wracają. Nie może zapomnieć o tamtych zdarzeniach, nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną. Tymczasem trafia na Coltona Donavana w towarzystwie którego zmienia się w całkiem inną osobę, przestaje nad sobą panować, traci pewność siebie. Spotyka go przypadkowo i już na pierwszym spotkaniu bez opamiętania wpada w jego ramiona, zupełnie tracąc nad sobą kontrolę. Obawia się, że na swojej drodze spotka tego mężczyznę ponownie a w głębi duszy tego właśnie chce. Tak też się dzieje, spotyka go znowu i między Coltonem a Rylee dochodzi do zakładu, że do końca przyjęcia ona zgodzi się pójść z nim na randkę. Dziewczyna przyjmuje zakład, chcąc mu udowodnić, że wszystko pójdzie po jego myśli. Na skutek splotu pewnych zdarzeń Rylee przegrywa zakład i umawia się z Coltonem na randkę..

     Driven jest pierwszym tomem trylogii K.Bromerg. To książka, od której nie można się oderwać. Występują w niej opisy erotyczne, jednak książka nie jest nimi przesycona. Głównym wątkiem jest namiętność. Bohaterowie próbują uporać się z powracającymi demonami przeszłości. Pewnie zdarzenia, odcisnęły piętno w ich psychice, trudno im kochać, obdarzyć uczuciem drugą osobę. Jakie tajemnice skrywa Colton? Jak Rylee poradzi sobie z własnymi wspomnieniami z przeszłości? Rzadko sięgam po książki, które są podzielone na tomy, jednak w tym przypadku z niecierpliwością oczekuję kolejnej części trylogii.

 

pobrane