Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!

Posted on

Bez-tytułu1121-512x4962111

 

     Nie wiesz jak się ubrać do pracy? Na przyjęcie? Na spotkanie z przyjaciółmi? Nie jesteś pewna czy w tym stroju wyglądasz dobrze? Spędzasz wiele czasu przed lustrem i nie możesz dopasować do siebie odpowiedniego ubioru.. a jak już uda się coś skompletować, to nie wiesz jaki dodatek wybrać? Ciągle zadajesz sobie pytania: Czy ten naszyjnik na pewno pasuje? Czy ta bluzka ma odpowiedni kolor/ krój/ wzór? A może masz problem z określeniem kształtu własnej sylwetki i nie masz pojęcia po jakie bluzki, spódnice czy sukienki sięgać? Jeśli któryś z tych problemów Cię dotyczy to szybko sięgnij po książkę Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! Magdaleny Kanoniak. To nie tylko propozycja dla osób, które chciałyby znaleźć swój styl i nauczyć się ubierać odpowiednio do swojej figury i okazji. To także książka dla tych, którzy lubią eksperymentować, lubią modę i chcą dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie.

 

CAM06935

 

     W książce znajdziesz informacje na temat typów sylwetek. Kierując się informacjami od autorki z łatwością określisz rodzaj swojej sylwetki a następnie dowiesz się jakie ubrania pasują do tego typu. Pomogą Ci w tym zdjęcia z dokładnymi opisami, przykładowe zamieściłam poniżej:

 

CAM06938

 

     Buty! Wiele kobiet uwielbia zakupy! Nie ważne czy w domu ma dwie pary szpilek, czy więcej.. kolejne przecież na pewno się przydadzą. W jaki sposób odpowiednio dobrać buty do stroju? Wszystkiego na ten temat dowiecie się z książki Radzka radzi : Tobie dobrze w tym!

 

CAM06939

 

 

     Książka jest bardzo kolorowa, zawiera zdjęcia ubrań i propozycji ich połączenia w zależności od okazji. Po jej przeczytaniu, już nie powiesz: „niebieski to nie mój kolor”. Zdasz sobie sprawę z tego, że jest tyle odcieni każdego koloru, że na pewno znajdziesz jakiś dla siebie. Każdy kolor jest Twój, ale nie każdy jego odcień Ci pasuje, jeśli nie jest Ci dobrze w granatowych kolorach, wybierz odrobinę jaśniejsze.

 

CAM06944

 

 

     Poniżej na zdjęciu przedstawiłam przykładową stronę z książki, na której widnieje opis jednego z typów sylwetki. Jak widać, jest on określony dokładnie, punkt po punkcie. Dzięki tym wszystkim informacjom na pewno nie będziesz miała wątpliwości co do tego, jaki masz typ sylwetki.

 

CAM06946

 

 

     Jak Wam się podoba taka propozycja książkowa? Myślę, że taki poradnik to pomoc dla każdej kobiety. W książce znajdują się nie tylko porady ale także zarys historii mody, na co zwróciłam szczególną uwagę. Warto porównać jak ubierały się kobiety kiedyś i jak ubierają się obecnie.

 

CAM06947

http://sensus.pl/