English Matters – uczymy się angielskiego!

Posted on

English Matters

 

English Matters – dla uczących się języka angielskiego. Przegląd jednego z ostatnich numerów magazynu.

 

Eglish Matters

 

     W tym numerze magazynu możemy przeczytać artykuły z kategorii stylu życia, kultury, języków czy podróży.  Każdy z nich napisany jest w sposób interesujący i porusza ciekawe kwestie. Dużym ułatwieniem, dla osób, które dopiero zaczynają naukę języka angielskiego, są przetłumaczone słówka z tekstu, znajdujące się pod każdym z artykułów. Nowe, trudniejsze słówka i zwroty są podkreślone w tekście, więc łatwo je zlokalizować i zapoznać się z ich znaczeniem.

 

English Matters

 

     Trudniejsze słówka są pogrupowane, osobno do każdego tekstu. Ułatwia to naukę i zapamiętywanie a artykuły, które po jakimś czasie można przeczytać ponownie, pomagają w utrwaleniu zdobytych informacji i nowych słówek.

 

English Matters

 

     Magazyn English Matters to ciekawy sposób na naukę. Artykuły nie nudzą, dzięki kolorowym zdjęciom i ciekawym tytułom przyciągają uwagę i zachęcają do zapoznania się z ich treścią. Ponadto, w każdym magazynie znajdują się podpowiedzi, z jakich książek dodatkowo możemy korzystać, żeby uczyć się efektywnie. Przykład zamieściłam na powyższym zdjęciu.

 

English Matters

 

     Jak widzicie powyżej, tekst pisany jest przejrzyście a słówka są podkreślone. Poniżej zamieściłam przykładowe fragmenty artykułów.

 

English Matters

 

styczeń/luty

50/2015.
Cena: 9,50 zł

 

http://www.colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html