Czy firma powinna posiadać swoją stronę internetową?

Posted on
strona internetowa firmy

strona internetowa firmy

W dzisiejszych czasach większość osób ma dostęp do internetu i regularnie z niego korzysta. Dzięki temu docierają do wielu potencjalnych klientów i mogą z powodzeniem promować swoje produkty czy usługi.

Każda firma czy instytucja powinna mieć swoją stronę internetową by mogła docierać do klientów i pokazać światu swoje istnienie. Jakie korzyści daje nam taka strona?

 • Funkcja informacyjna
  Dzięki stronie internetowej pokazujesz swoją firmę w sieci, klient dzięki intuicyjnie wykonanej stronie bez problemu odczyta cennik, zapozna się z ofertą, sprawdzi dane kontaktowe czy mapkę dojazdu do Twojej firmy.
 • Funkcja wizerunkowa.
  Dzięki stronie internetowej kreujesz swoją markę jako wartościową w sieci, pokazujesz, że idziesz z duchem czasu i jesteś na bieżąco z technologią.
 • Funkcja promocyjna.
  Strona internetowa nie jest droga w utrzymaniu, dociera do klientów bardziej niż ulotki czy wizytówki, które po przeczytaniu zazwyczaj lądują w koszu.
 • Dostępność.
  Strona internetowa jest dostępna cały czas nie zależnie od dni wolnych od pracy, nie ma limitu odwiedzin, każdy na całym świecie o każdej porze może wejść i zapoznać się z Twoją ofertą.
 • Podtrzymanie relacji z obecnymi klientami.
  Dzięki stronie internetowej możesz utrzymywać kontakt z obecnymi klientami poprzez forum czy media społecznościowe, dodając aktualności czy wysyłając newsletter.

Internet może być też świetnym uzupełnieniem sprzedaży tradycyjnej dzięki otwarciu sklepu internetowego. Strona internetowa ma wiele zalet, może czas by Twoja firma pomyślała o zaistnieniu w sieci?

Mateusz Pawłowski i jego projekty

Autorem niniejszego artykułu jest Mateusz Pawłowski, absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. szkołę skończył w czerwcu 2016 roku. Mateusz Ma 22 lata i jest osobą niewidomą. Zorganizował już 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku pt. „Pieniądz przyszłości”, a drugi w 2014 roku pt. „Kreatywne dziecko”. W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób. Mateusz przeprowadził też akcję społeczną polegającą na pozyskiwaniu gadżetów szkolnych od sponsorów i przekazywaniu ich dla instytucji i potrzebujących dzieciaków.

Bezpłatna strona internetowa

Mateusz jest autorem projektu, który polega na przygotowaniu bezpłatnie prostej strony internetowej dla firmy lub instytucji, która nie posiada jeszcze swojej witryny w internecie. Po wykonaniu strony istnieje możliwość przeniesienia jej na inny serwer lub pozostawienie na serwerze autora projektu.
Zapraszamy także na stronę projektu: www.enet.ovh

 • Udostępnij