Dlaczemu – dla zakochanych w literaturze!

Posted on

Dlaczemu

Jest pewne wyjątkowe miejsce w sieci, które inspiruje i łączy wszystkich zakochanych w literaturze! To przestrzeń dla tych, którzy mają mnóstwo pomysłów i zainteresowań, zarażają kreatywnością, przekazują pozytywną energię. Każdy kto je odwiedzi, może dołączyć do społeczności czytelników i początkujących twórców.

 

A teraz do rzeczy..

Dlaczego piszę Wam o tym miejscu? Bo jeśli zaglądasz na tego bloga, to domyślam się, że podzielasz moją pasję jaką są książki. Z tego względu chciałabym się podzielić z Tobą informacją o Dlaczemu, miejscu w którym:

  • możesz wydać swoją publikację,
  • możesz wziąć udział w zajęciach i warsztatach dla artystów,
  • możesz zapoznać się z produktami księgarni Dlaczemu,
  • możesz dzielić się swoimi zainteresowaniami i zarażać innych miłością do literatury.

Dlaczemu stawia na rozwój młodych artystów oraz tworzenie społeczności pasjonatów literatury i czytania. Jeśli masz pomysł albo nawet już napisałeś książkę i trzymasz ją na dnie szuflady, pomyśl.. Może to pora by Twoje dzieło ujrzało światło dzienne? To nie musi być obszerna księga, dlaczemu stawia na publikacje zarówno małych jak i większych dzieł, by wspierać każdy młody talent, przede wszystkim na początku literackiej kariery.

Pochłaniasz książki w wielkich ilościach?

W takim razie na pewno odnajdziesz się wśród społeczności zakochanych w literaturze czytelników a przy okazji dowiesz się jakie książki są warte przeczytania i jakie wydarzenia kulturalne będą miały miejsce w okolicy a do tego, będziesz miał możliwość poczytać o ciekawych, artystycznych przedsięwzięciach. Na stronie możesz również zapoznać się z recenzjami książek Dlaczemu, być może znajdziesz nową perełkę do Twojego zbioru?

Pasjonaci literatury – zarażajmy innych naszą pasją!

Mam nadzieję, że strona, o której po krótce Wam opowiedziałam, okaże się dla Was interesująca. Jeśli  macie ochotę zaglądnąć i odrobinę się tam rozejrzeć, to KLIK. Czuję, że zostaniecie na dłużej. Napiszcie, co sądzicie o Dlaczemu i jak Wam się podoba pomysł twórców. Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze.

  • Udostępnij