Nauka języków – Deutsch aktuell!

Posted on

nauka języków

Nauka języków z magazynem Deutsch Aktuell

Nowy numer drumiesięcznika Deutsch Aktuell 83/2017 (lipiec-sierpień 2017) jest już w sprzedaży. Także tym razem, dodatkowo mamy do dyspozycji artykuły w formacie mp3 oraz listę słówek w formacie pdf – materiały można pobrać ze strony magazynu.

nauka języków

Tematy artykułów w Deutsch Aktuell 83/2017

W magazynie poruszane są różne tematy z wielu kategorii – każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. W tym numerze: Hundertwasser, Hochdeutsch und seine Abwandlungen, Swavorski – Mehr als nur Schmuck, World Bodypainting Festival, Die erfolgreichsten Fitness – und Lifestyle-Blogger, Der Artikel, Konversationen rund um Sport und Fitness, Die beleidigte Leberwurst sein, Smoothie Mania, Bad Blumau.

nauka języków

Kalenderblatt

W każdym numerze, na jestej ze stron początkowych znajduje się kalendarium z ważnymi wydarzeniami. Tym razem można zapoznać się z uroczystościami na lipiec-sierpień. Przykładowo, zaznazono, że 15 sierpnia obchodzone jest katolickie Święto Wniebowzięciea Najświętszej Maryi Panny.

nauka języków

Swarovski – Mehr als nur Schmuck

Artykuł, który najbardziej zwrócił moiją uwagę to Swarovski – Mehr als nur Schmuck. Poznajemy historię przedsiębiorstwa rodzinnego Swarovski z długoletnią tradycją. Poznajemy historię działalności, ważne daty z historii firmy oraz wydarzenia wpływające na osiągnięcie sukcesu i sławy. Autorka, Aleksandra Pazik dzieli się swoją wiedzą na temat Swarovskiego a nauka staje się ciekawa. Czytelnik uczy się, jednocześnie zdobywając informację z różnych kategorii. Nauka nie jest monotonna, wręcz przeciwnie! Nabieramy chęci do zapoznania się z kolejnymi artykułami. Czy korzystając z innych metod nauki, też macie ochotę na spędzanie z językiem niemieckim długich godzin? Z Deutsch Aktuell jest to możliwe, nauka staje się przyjemna.

nauka języków

Smoothie mania

Kolejny temat warty uwagi to Smoothie Mania. Osoby, które interesują się kuchnią, zdrowym odżywianiem lub dietami, na pewno chętnie skorzystają z przepisu na pyszne Smoothie.

nauka języków

Propozycje materiałów do nauki

W każdym numerze magazynu, zamieszczone są propozycje materiałów do nauki języka niemieckiego – zarówno podręczniki, kursy jak i strony internetowe. Tym razem redakcja proponuje nam książkę Kreatywny niemiecki dla dzieci Ewy Marii Rostek. Nauka języków przez zabawę – kreatywnie i interesująco!

nauka języków

Prenumerata

Jeśli macie ochotę zapoznać się z artykułami z tego magazynu i chcielibyście otrzymywać kolejne numery, zachęcam do pronumeraty! Dzięki temu możecie być na bieżąco i nie ominą Was żadne nowości z Deutsch Aktuell. Pamiętajcie, nauka języków może być przyjemna. Wszystko zależy odmetody nauki, jaką wybierzecie.

 

http://deutschaktuell.pl/