Anglia – królestwo zwierząt! English Matters

Posted on

kurs językowy

Anglia – królestwo zwierząt!

Tym razem English Matters zaskakuje zabawną okładką, na której widnieje pies w koronie a podpis brzmi England – the Animal Kindom. W środku możecie znaleźć artykuł o tym samym tytule. Dlaczego autor, Douglas Mackenzie nazywa Anglię królestwem zwierząt? Odpowiedź znajdziecie w magazynie na marzec/kwiecień 2017. Myślę, że zwolennicy domowych pupili, mogą być zainteresowani.

kurs językowy

 

English Matters – o czym tym razem?

Czy okładka miała nas poinformować, że ten numer English Matters będzie o zwierzętach? Niezupełnie. To tylko zapowiedź jednego z artykułów, który zamieszczono w tym numerze. Jak w każdym dwumiesięczniku, tematyka jest bardzo różnorodna i każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. This and That, Peaople and Lifestyle, Culture, Conversation Matters, Language, Science, Travel, Leisure – wybór kategorii jest naprawdę duży.

kurs językowy

Podróże, podróże..

Mój wzrok zawsze przyciągają teksty na temat podróży, miejsc i kultur. Są one zawsze opatrzone pięknymi zdjęciami. Są one zachętą do tego, żeby poznawać otaczający nas świat, otworzyć się na innych ludzi a nawet wyruszyć w drogę. W tym numerze, Joanna Sidor zamieściła tekst swojego autorstwa, Bewitched with Salem, czyli oczarowana Salem. Od artykułu nie sposób się oderwać, fakty na temat tego miejsca są jednocześnie zaskakujące i przerażające.

kurs językowy

Forum wyjazdów językowych

Tym razem redakcja English Matters przygotowała dla nas informację na temat tego, gdzie można skorzystać z porad, jeśli wybieramy się na zagraniczny kurs językowy. Okazuje się, że istnieje specjalne forum (forum.atas.pl), na którym możemy znaleźć odpowiedzi na pytania co jest najistotniejsze podczas takich wyjazdów,   jak będzie wyglądał taki kurs i jak się do niego przygotować.

kurs językowy

W magazynie znajdziecie mnóstwo ciekawostek. Możecie uczyć się języka i jednocześnie zdobywać wiedzę z zakresu tematów, które najbardziej Was interesują. Dużym plusem jest to, że pracują nad nim specjaliści z różnych kategorii, dzielą się swoją wiedzą w sposób ciekawy i zachęcający do dalszej nauki. Czy mieliście okazję zapoznać się z magazynem English Matters? Jakie są Wasze spostrzeżenia? Co zaskoczyło Was pozytywnie a czego Wam brakowało?

 

http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html