Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą – Amy Ahlers&Christine Arylo

Posted on

brak pewności siebie
 

Rozpraw się w wewnętrzną jędzą, pokochaj siebie!

W jaki sposób walczyć ze swoimi wewnętrznymi demonami? Co zrobić, żeby w końcu zacząć słuchać głosu mądrości, zaufać sobie i przestać się niszczyć? Książka Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania i spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Przeżyj tą niezwykłą podróż w głąb siebie, odkryj swoje słabe i mocne strony, pokochaj siebie!

 

Poznaj wewnętrzne krytyczki

Pokonując kolejne strony książki czułam się, jakbym miała własnego trenera osobistego, który dokładnie wie jakie myśli krążą w mojej głowie. Rozkłada wszystkie negatywne myśli na czynniki pierwsze, pomaga znaleźć ich źródło i rozprawić się z nimi raz na zawsze. Udziela rad, w jaki sposób walczyć ze słabościami i zamieniać wady w zalety. Autorki Christine Arylo i Amy Ahers pomagają wyjść kobietom poza własne ograniczenia i odnaleźć szczęście. Dzięki ich poradom można zaglądnąć w głąb siebie, poznać i nawiązać relację z wewnętrznymi krytyczkami, które są w każdej z nas. Kiedy już nabierzesz pewności siebie nie tylko w myśleniu ale i działaniu, zaczniesz świadomie dokonywać wyborów i pokochasz osobę, którą każdego dnia widzisz w lustrze. Wydaje Ci się, że to kolejny cudowny poradnik, który wiele obiecuje a nic nie wnosi do Twojego życia? Możesz być bardzo zaskoczona.

 

Rozłóż problem na czynniki pierwsze

To nie jest książka jedynie dla kobiet, którym brak pewności siebie i samoakceptacji. To również propozycja dla silnych kobiet  z wieloma osiągnięciami na swoim koncie, ciągle idących do przodu. Dzięki tej książce mogą one dostrzec u siebie cechy czy działania, które uniemożliwiają im osiągnięcie niektórych wyznaczonych celów czy spowalniających ten proces. Jesteś kobietą sukcesu? Zdarzyło Ci się, że kompletnie nie masz dla siebie czasu? A może problem jest w tym, że za bardzo poświęcasz się innym a zupełnie brakuje Ci czasu dla siebie? Masz bardzo napięty grafik, wykonujesz mnóstwo zadań, skreślasz z listy te, które są już wykonane. Tylko, czy nie jesteś przypadkiem typem osoby, która po prostu musi coś robić i wykonuje kolejne zadania, nie myśląc, czy naprawdę mają one sens i przynoszą rezultaty? A może chcesz iść dalej, osiągnąć kolejny etap, ale wewnętrzna krytyczka podpowiada Ci, że to jeszcze nieodpowiedni moment, że się nie nadajesz, nie masz na tyle siły i odwagi? Może wywołuje brak pewności siebie i rezygnację? Nie pozwól na to!

 

Analizuj, wyciągaj wnioski, działaj!

Dzięki pomocy autorek rozprawisz się z wewnętrznymi krytyczkami a nawet nawiążesz z nimi relację i znajdziesz dla nich całkiem nową rolę, niż odgrywały do tej pory. To tylko niektóre kwestie, które autorki poruszają w książce. Każdy problem rozkładają na czynniki i pierwsze, prowadzą Cię krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć wewnętrzną równowagę. Analizuj wyciągaj wnioski, działaj!

 

https://muza.com.pl