Magazyn English Matters!

Posted on

Kolejny numer English Matters!

Wracam do Was z kolejnym numerem magazynu English Matters do nauki języka angielskiego (nr 61 listopad/grudzień 2016). Recenzja pojawia się późno, ze względu na to, że strona była w przebudowie. Teraz możecie zobaczyć nową odsłonę bloga a wraz z nią będą pojawiać się nowości i ciekawostki książkowe oraz z magazynów.

Mimo, że grudzień już mamy za sobą, postanowiłam, że pokażę Wam egzemplarz magazynu, który dołączył do mojej kolekcji i przypomnę o metodzie nauki języka angielskiego z English Matters. Być może będziecie zainteresowani zakupem tego, archiwalnego już numeru lub nowego, który został przygotowany na miesiąc luty.

Dlaczego sięgam po magazyn English Matters?

To dobry sposób na naukę nowych słówek i powtarzanie tych, które już są mi znane. W każdym numerze pojawiają się nowe tematy, nowe ciekawostki. Możemy się z nimi zapoznać, zyskujemy wiedzę a przy okazji szlifujemy swoje umiejętności językowe. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile wiedzy możemy dzięki temu przyswoić.

Każdy magazyn wykonany jest z papieru dobrej jakości, strony nie są cienkie, litery się nie wycierają. Kolorowe obrazki i zdjęcia, zachęcają do sięgnięcia po niego i rozpoczęcie nauki.

Nowości, ciekawostki, informacje..

W English Matters każdy znajdzie coś dla siebie. Tematyka jest bardzo obszerna, począwszy od ludzi i stylu życia, po nowości książkowe i filmowe. Możemy przeczytać artykuły na temat obcych kultur oraz podróży – ta tematyka najbardziej mi odpowiada. Lubię oglądać kolorowe zdjęcia z innych krajów, dowiadywać się, jakie miejsca są warte uwagi a przy okazji uczyć się nowych słówek.

 

Każdy artykuł jest dokładnie dopracowany

Za każdym razem artykuły są dokładnie dopracowane, opatrzone ciekawymi tytułami i słowniczkami na dole strony, dzięki czemu nie musimy szukać słówek w słownikach, lecz mamy je tuż pod tekstem, co jest ogromnym ułatwieniem.

 

Odwiedź stronę English Matters

Jeśli macie ochotę zapoznać się z magazynem i sprawdzić, czy taka forma nauki będzie dla Was odpowiednia, zachęcam do odwiedzenia strony English Matters. Możliwa jest prenumerata i zakup archiwalnych egzemplarzy.

http://em.colorfulmedia.pl