English Matters wydanie specjalne!

Posted on

     Pojawiło się specjalne wydanie English Matters, dla uczących się języka angielskiego! Można w nim znaleźć nowe, ciekawe artykuły z kategorii This nad That, Lifestyle, Culture, Travel, Leisure. Dodatkowo w magazynie są zawarte materiały do odsłuchania w formacje MP3 oraz lista słówek z magazynu w pdf, dostępna do pobrania la czytelników English Matters.

English Matters - wydanie specjalne!

     Magazyn English Matters wydanie specjalne, ma 42 strony a na każdej z nich nowe, ciekawe informacje. Poruszane tematy są tak obszerne, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Dla osób, które nie czytały poprzednich przeglądów magazynów dodaję, że każdy artykuł opatrzony jest w słowniczek tematyczny, w którym znajdują się trudniejsze słówka i zwroty, zawarte w tekście. Dzięki temu możemy łatwo przetłumaczyć czytane zdania, bez użycia dodatkowego słownika.

English Matters wydanie specjalne

     English Matters wydanie specjalne, opatrzony jest kolorowymi ilustracjami związanymi z treścią artykułów, dzięki czemu czyta się przyjemniej. Zdjęcia i obrazki przyciągają uwagę, dzięki czemu czytanie zazwyczaj nie kończy się na jednym artykule. Po zapoznaniu z jednym, chce się przeczytać kolejny i kolejny..

English Matters wydanie specjalne

     W tym numerze, najbardziej zainteresował mnie The Biggest of the Apples, opracowany przez Barbarę Jasińską. W artykule scharakteryzowane są znane postacie, możemy dowiedzieć się czegoś nowego na temat Calvina Kleina, Christiny Aguilery, Woody’ego Allena, Dereka Jetera i Anne Hathaway.

English Matters wydanie specjalne

     W każdym numerze znajdują się również artykuły na temat różnych kultur oraz miejsc, które warto zobaczyć. Tym razem autorzy skupili się na miejscach w Nowym Jorku, do których warto się udać.

English Matters wydanie specjalne

     Kto jeszcze nie próbował nauki z English Matters, zachęcam! Można kupić jeden numer, zapoznać się z treścią i po prostu sprawdzić, czy ta metoda przyswajania wiedzy Wam odpowiada a następnie zaprenumerować kolejne numery magazynów. Dokładniejsze informacje na temat możliwości prenumeraty znajdziecie TUTAJ.

English Matters wydanie specjalne

http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html

  • Zapowiada się bardzo ciekawie, kupiłabym sobie choćby tak dla przypomnienia 🙂

    • Zachęcam do śledzenia bloga, recenzje nowych numerów pojawiają się na bieżąco. 🙂