Nauka języka – łącz przyjemne z pożytecznym!

Posted on

nauka języka
 

     Nauka języka – kolejny magazyn Deutsch aktuell! Już sama okładka kusi, żeby zaglądnąć do środka i zagłębić się w artykuł na temat Drezna. Uważam, że to trafny temat na okładkę, zainteresował mnie do tego stopnia, że kiedy tylko dwumiesięcznik trafił w moje ręce, od razu powędrowałam wzrokiem na Dresden  – auferstanden aus Ruinen.

 

nauka języka
 

     Zobaczcie na tematykę artykułów, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Mój ulubiony dział w magazynie to podróże. Znajduję tam informacje na temat najpiękniejszych zakątków świata, aż chciałabym tam pojechać.

 
nauka języka
 

    Jak długo śpisz? Czy budzisz się wypoczęty? A może całą noc przekręcasz się z boku na bok? W Deutsch aktuell znajdziecie ciekawy fragment na temat snu. Być może zainteresuje Was, w którym kraju ludzie sypiają najdłużej.

 
nauka języka

 

     Zachęcam również do zapoznania się z nowościami , jeśli chodzi o książki i CD. Już nie raz, znalazłam w tej rubryce coś dla siebie, propozycję do czytania.

 

nauka języka
 

     Jesteście ciekawi, jakie Święta są obchodzone w Niemczech w najbliższym czasie? W takim razie, na pewno Cię zainteresuje kalendarium, na lipiec-sierpień. W te wakacje miały miejsce m.in Światowe Dni Młodzieży oraz letnie igrzyska olimpijskie.

 
nauka języka

 

     Nauka języka? Sięgając po kolejne numery Deutsch aktuell, dochodzę do wniosku, że nie musi być trudna. Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie metodę nauki. Czasem bardzo chcesz się uczyć, kupujesz podręczniki, uczysz się słówek na pamięć, ale Twój zapał szybko mija, zniechęcasz się, przerywasz naukę.. a później zaczynasz od nowa. Znasz to? Ciągle zaczynasz naukę od początku? W takim razie, zastanów się, co jest tego przyczyną, być może właśnie niewłaściwa metoda, która Cię po prostu nudzi i nie przynosi efektów, bo podczas nauki po prostu odpływasz daleko myślami i nie zapamiętujesz nic konkretnego. Z Deutsch aktuell uczysz się, jednocześnie nie czując monotonii, ponieważ oprócz tego, że zakres Twojego słownictwa się powiększa, zapoznajesz się z ciekawymi informacjami. To sprawia, że chcesz czytać coraz więcej a także zaczynać dostrzegać, że rozumiesz coraz więcej z czytanego tekstu.. a przecież o to tutaj chodzi! Dzięki Deutsch aktuell łączysz przyjemne z pożytecznym.

 

nauka języka
 

     Ciekawa jestem czy już sięgnęłaś po swój egzemplarz magazynu i jakie są Twoje odczucia. Ja z niecierpliwością czekam na kolejny magazyn i nowe artykuły. Zostaw komentarz z Twoją metodą nauki a jeśli zapoznałaś się już z Deutsch aktuell, napisz, jakie są Twoje odczucia i jakie artykuły najbardziej Cię interesują.

 
http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html