Jaką metodą uczyć się angielskiego? English Matters

Posted on
Jaką metodą uczyć się angielskiego

WP_20160703_003
 

    Jaką metodą uczyć się angielskiego? Jeśli śledzicie moje wpisy, magazyn English Matters jest Wam dobrze znany. W każdym z nich znajdują się artykuły, dzięki którym możesz uczyć się języka angielskiego a przy tym zapoznawać się z ciekawostkami na temat ludzi i stylu życia, kultur czy podróży.

 
WP_20160703_006
 

     Dzięki zadaniom i wskazówkom z zakresu gramatyki, magazyn umożliwia również szybsze przyswojenie zasad a co za tym idzie, uczy płynniej posługiwać się językiem w mowie i piśmie. Wiele osób narzeka na gramatykę i trudności z nią związane.. zapoznając się z kolejnymi stronami English Matters, uczymy się tych zasad, nie wiedząc kiedy!

 
WP_20160703_009
 

     Jaką metodą uczyć się angielskiego? Często pomijam reklamy w magazynach, ot tak. W przypadku English Matters tego nie robię, wręcz przeciwnie, dokładnie zapoznaje się z proponowanymi przez redakcję produktami. Dlaczego? Są odpowiednio dobrane, pod kontem przyspieszenia nauki języków. Znalazłam wśród nich wiele książek i ćwiczeń, które mogą pomóc mi w przyswajaniu wiedzy. Przykładem może być Alicja w krainie czarów z językiem angielskim. Łączymy przyjemne z pożytecznym, uczymy się, kreujemy wyobraźnię i odrywamy myśli od szarej codzienności, przenosząc się w świat wyobraźni.

 
Jaką metodą uczyć się angielskiego?
 

     Macie swoje ulubione piosenki z muzyki filmowej? Ja mam, ale z chęcią zapoznałam się z propozycjami zawartymi w artykule The sound of movies. Można tutaj znaleźć ciekawe perełki. Ja przypomniałam sobie kilka utworów, których nie słyszałam już bardzo długo.

 
Jaką metodą uczyć się angielskiego
 

     English is sexy? Opowiedź na to pytanie znajdziecie w jednym z artykułów z nr 59/2016. Sięganie po magazyny English Matters uzależnia, chciałam sięgnąć po jeden, zobaczyć czego można się z niego nauczyć i w jaki sposób.. a teraz kolejne wędrują na moją półkę. To nie jest tak, że jak pojawiają się nowości, zapominam o wcześniejszych numerach i już do nich nie wracam. Dobrze jest co jakiś czas wrócić do dawnych artykułów i przeczytać je ponownie i przypomnieć sobie słówka. Kto jeszcze nie wypróbował tej metody nauki, zachęcam!

 
Jaką metodą uczyć się angielskiego?
 
http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html