Angielski dla początkujących – English Matters

Posted on

język angielski dla początkujących

English for Beginners!

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką języka angielskiego i chcesz uczyć się z English Matters, zacznij od wydania specjalnego English for beginners (nr 22/2017). Ten numer przygotowany jest z myślą o osobach pocztkujących, które chciałyby poznać podstawy języka, nie tylko ucząc się regułek gramatycznych i słówek, ale także wykorzystywać je w praktyce, łącząc naukę z przyjemnością.

język angielski dla początkujących

Czym się wyróżnia?

Czym różni się wydanie specjalne English Matters – Angielski dla początkujących od podręczników dla początkującycyh? Nawet nie wiesz, kiedy się uczysz i zapamiętujesz! Czytasz teksty, stopniowo przechodząc do coraz trudniejszego słownictwa. Słówka, które mogą okazać się niezrozumiałe, zamieszczane są tuż pod artykułem, dlatego nie musisz ich szukać w słowniku. Uczysz się słuchowo i wzrokowo, ze strony magazynu możesz podbrać potrzebne materiały: listę słówek w formacie pdf oraz oraz materiały w formacie mp3.

język angielski dla początkujących

Dla wzrokowców

Jeśli jesteś wzrokowcem, ogromnym ułatwieniem będą dla Ciebie kolorowe zdjęcia i obrazki zamieszczane w każdym artykule oraz podkreślenia trudniejszych słówek w tekście. Przykład mamy na powyższym zdjęciu. Eye, nose, teeth – widzisz, czytasz, zapamiętujesz!

język angielski dla początkujących

Dla słuchowców

Jeśli szybciej się uczysz, kiedy słuchasz języka angielskiego możesz ściągnąć artykuły do odsłuchania w formacie mp3 ze strony magazynu. Możesz połączyć dwie metody, słuchać i czytać artykuł jednocześnie. Dzięki temu uczysz się pisowni słówek i jednocześnie możesz śledzić ich wymowę!

język angielski dla początkujących

What’s an English Breakfast?

Chcesz wiedzieć, co w Anglii jada się na śniadanie? Zachęcam do przeczytania!

język angielski dla początkujących

Adcice from a Pro – How to Look Good?

Pomadki do ust, podkłady i inne kosmetyki. Co robić, żeby wyglądać dobrze? Jakich błędów nie popełniać podczas wykonywania makijażu? To artykuł przede wszystkim dla kobiet, które lubią się malować i dbają o urodę.

język angielski dla początkujących

Are We Happy?

Co nam daje szczęście? Pieniądze, rodzina, sława? W English Matters znajdzicie ciekawy artykuł na temat radości a przy oakzji przypomnicie sobie trochę gramatyki.

język angielski dla początkujących

Monay Mistakes

Artykuł na temat pieniędzy i ich wydawania oraz oszczędności. W jaki sposób zarządzać pieniędzmi i co robić, żeby wystrczało z miesiąca na miesiąc? W jaki sposób odłożyć pieniądze, żeby móc sobie pozwolić na zakup wymarzonej rzeczy? Odpowiedź znajdziecie w artykule.

język angielski dla początkujących

Brand-new Jobs

Ciekawy artykuł na temat zawodów i szybko zmieniającego się rynku pracy. Przy okazji przypomnicie sobie, kiedy i w jakis sposób używamy słówka „Should”.

język angielski dla początkujących

Gramatyka

Tak jak wspominałam, w magazynie znajdziecie również elementy gramatyki. Liczba pojedyncza, mnoga, przeczenia, czasownik „to be” – wszystko, co powinny wiedzieć osoby, zaczynające naukę języka angielskiego. Rozpocznij naukę z English Matters i podziel się w komentarzu swoją opinią na temat magazynu!

 

angielski dla początkujących